Осасуна измъкна точка от Валенсия с гол в последната минута - SportVox

снимка: Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Отборът на Валенсия пропусна да спечели ранния неделен мач от отложения първи кръг на Примера дивисион, след като завърши наравно 1-1 при визитата си на Осасуна на ‘Рейно де Навара“.

Двубоят в Памплона бе изключително равностоен и двата отбора се опитаха да се излъжат, но головите положения почти липсваха. В края, обаче, срещата стана изключително драматична и двата отбора си отбелязаха по едно попадение.

Първо в 85-ата минута Тино Коста опита изстрел, но се получи прекрасен пас към Роберто Солдадо, който се разписа с глава. След това в последната минута Давид Албелда получи директен червен картон за много груб фаул срещу Тимор. От последвалото центриране се получи меле в наказателното поле на гостите и Лоло прати топката в мрежата на Алвеш.

След това реми момчетата на Унай Емери увеличиха актива си на 35 точки и остават на третата позиция в класирането. Памплонци са шести с 27 пункта.