Футбол

Футбол

Новара Отборът, който се намира на последната позиция във временното класиране показа нокти на един големите, какъвто е тимът на Милан.Домакините се бореха буквално като с планината, тъй като Милан е на високо ниво в Европа.Въпреки очакванията ми, че отборът от Милано ще поведе още в първите минути на срещата не се сбъднаха.Първото полувреме на мача завърши при резултат 0-0.Все пак има още едно полувреме, в което всичко е възможно.Ще гледам да бъда тук и по - късно, за да коментирам втората част на този мач. Новара започна нахъсано втората част на този двубой, и си помислих, че този отбор ще се спаси, като вкара гол.Да,но резултатът все още беше 0-0.Така беше до 57 - тата минута, когато Русонерите вкара гол,който отбеляза Златан Ибрахимович.Две минути по - късно отново Тринадесет минути по късно Робиню отвой преднината на своя тим.В края на срещата отново Ибрагимович се разписа,за да стане 0:3.