Дербито остана без победител

Четвъртък, 08 Март 2012 01:22  Оборище (Панагюрище) и Чепинец (Велинград) разделиха по 1 точка в топсблъсъка от Югозападната „В” група.Двете попадения в мача на стадион „Орчо войвода” паднаха до почивката. В 3-та минута креативно изпълнение на Илия Иванов изведе гостите от Велинград напред в резултата.  Илия Иванов (№20) вкара първия гол за Чепинец в трета дивизияВ 44-та минута бившият играч на Чепинец отпреди 3 сезона – Веселин Банчев направи 1-1 след лошо изчистена топка от страна на бранител на гостите.Четирима състезатели получиха официални предупреждения от перфектния в този мач арбитър Петър Доровски. Столичанинът маркира в жълто Петър Еленкин от Оборище, както и Атанас Христов, Христо Сталев и Илиян Алексиев от гостите.Близо 500 зрители станаха свидетели на двубоя, който е първи за двата тима за 2012-та година. На трибуните бе забелязан и селекционерът на сборния аматьорски отбор на Югозападна България - Георги Тодоров.Георги БЕЛЕВ