Драгор излезе победител в дербито на "Шипките"

В Драгор победител бе местният Шипка

В първи мач през пролетния полусезон Шипка (Драгор) победи своя съименник от село Мало Конаре с 3:0  пред погледите на около 60 зрители на стадиона в село Драгор.

Мачът беше доста спокоен и грубости липсваха, за което допринесе и главният съдия Иван Кобаков, който почти не се забелязваше на терена, въпреки внушителната си фигура. Все пак в мача беше показан 1 жълт картон на Светослав Георгиев за умишлена игра с ръка. В началото на мача домакините от Драгор успяха да натикат своя противник в наказателното поле и направиха някои сериозни пропуски, като действаха предимно с дълги и бързи извеждащи пасове в типичен английски стил към своя централен нападател Николай Велчев, който отбеляза в 25 минута, но по-късно пропусна да отбележи поне още три четири чисти гола.

В 27 минута драгорчани вече водеха с 2:0 като този път голът беше от около 20 - 25 метра с топовен удар в левия ъгъл на малоконарската врата. Гостите кюскаха и ритаха...