Рилски спортист не сбърка срещу Чепинец

Четвъртък, 17 Май 2012 19:18  Играчите на Чепинец (в зелено-бяло) се разминаха с гола след две греди на приведения в отлично състояние терен на стадион "Искър" в СамоковРилски спортист (Самоков) продължава да брани успешно третото си място в Югозападната „В” група. Възпитаниците на наставника Петър Аджов се наложиха с 2-0 у дома срещу Чепинец (Велинград).Гостите изпуснаха да отбележат в 6-та минута на мача. Удар на Христо Сталев от фаул срещна гредата. В 14-та минута таранът на „скиорите” Кирил Александров отбеляза дежурния си гол за 1-0. Нападателят е безапелационен лидер сред реализаторите в трета дивизия с 26 попадения.В края на първата част гредата се оказа добър помощник след статично положение и за вратаря на гостите Станислав Томов.В началото на второто полувреме Рилски спортист стигна да втори гол. Той бе дело на Кирил Михайлов в 50-та минута. В заключителните акорди на двубоя велинградчани треснаха за втори път греда след удар на Чавдар Димитров – Пилето.Срещата завърши с...