Лудогорец и Витоша със зрелищно 6:6, Бойко Борисов мушна четири - SportVox

Отборите на Лудогорец и Витоша (Бистрица) направиха страхотно шоу помежду си в приятелска среща, която се изигра на стадион „Лудогорец Арена“.

Мачът започна малко, след като министър-председателят Бойко Борисов и собственикът на шампионите Кирил Домусчиев откриха новата спортна база на отбора – „Гнездо на орли“. Двата отбора отбелязаха общо 12 гола за равенството 6-6, а 8 от тях бяха дело на Домусчиев и Борисов. В крайна сметка, двубоят между двата състава завърши наравно, а капитаните на двата отбора се отчетоха с по 4 попадения.

Двубоят между двете селекции започна леко мудно, но в 22-ата минута Лудогорец получи шанс да изпълни дузпа. Зад топката застана капитанът в тази среща Кирил Домусчиев, който хладнокръвно реализира – 0:1 8 минути по-късно обаче Бойко Борисов също се отчете с гол от дузпа, а в 35-ата минута националът Станислав Манолев донесе аванс на Витоша – 1:2.

Все пак добрата игра на Лудогорец даде резултат и Домусчиеев отбеляза втория си гол в...