Монтана изненада "акулите" и взе първи три точки в А група - SportVox

Отборът на Монтана постигна първа победа през новия сезон в А група, след като малко изненадващо надделя с минималното 1-0 над Черноморец на своя стадион „Огоста“ в среща от пети кръг.

Още в седмата минута Мечечиев се пребори за една топка, пусна хубав пас към Антонов, който хитро пропусна, след което кълбото бе поето от Тодоров, който отбеляза за 1:0. Първата по-сериозна опасност за „акулите“ дойде в 25-ата минута, когато бургазлии стигнаха до ъглов удар. След изпълнението Траян Дянков игра с топката, но не намери очертанията на вратата. Седем след това отново Монтана можеше да отбележи гол, след като Петков подаде към Миро Антонов, който върна към Илиев. Последва шут на халфа, но Стоян Колев спаси

В 70-ата минута Колев излезе неразчетено, за да изчисти една топка, но не успя и тя попадна в Тодоров, който обаче не успя да отбележи в напълно опразнената врата. Пет минути преди края гостите изпълниха корнер, но и при тази ситуация не можаха да отбележат гол, тъй като...