Стефан Генов дебютира с победа в Локо Пловдив - SportVox

Стефан Генов записа победен дебют начело на Локомотив Пловдив, след като неговите момчета надделяха с 1-0 над Славия в мач от деветия кръг.

През първата част гостите бяха по-близо до гола, но Лазаров не успя да преодолее Данчо Господинов след шут от фаул в 27-ата минута. Десет по-късно Влади Златинов остана очи в очи със стража на домакините, но не съумя да го преодолее.

Четири минути след почивката резервата Рангел Абушев засече много добро центриране отляво на Георги Стефанов и откри резултата в полза на Локо. В 63-ата „белите“ останаха с десет души, след като Виктор Генев получи втори жълт картон.

До края домакините нямаха проблеми и задържаха аванса си. С този успех Локо вече има 11 точки и се намира на девето място, докато Славия е шести с 13 пункта.