Локо София измъкна точка от Берое с късен гол - SportVox

Отборите на Локомотив София и Берое завършиха наравно 2-2 в среща от 11-ия кръг на А група, играна на стадион „Георги Аспарухов“.

В 19-ата минута гостите откриха резултата, след като Пенев напредна вляво и центрира към Андонов, който изпревари защитник на домакините и с крак отклони топката във вратата за 1-0. Шест по-късно Иванов сгреши фатално, Дафчев му отне и подаде към Телийски, който бе съборен от Акалски и Георги Димитров даде дузпа. Дафчев бе точен от бялата точка и изравни за 1-1.

Малко преди почивката появилият се като резерва Тодор Христов се разписа с диагонален шут и слаба намеса на Галев. Секунди преди края на редовното време „железничарите“ се добраха до едната точка, след като при едно разбъркване Антонио Павлов бе най-съобразителен и отбеляза за 2-2.

След това реми Локо се изкачи на 11-а позиция в класирането с актив от 11 точки, докато Берое се намира на 13-о място също с 11 пункта, но по-лоша голова разлика.