Сготви, сподели, спечели - включи се и ти!
Реклама

Телевизия vesti.bg

Ирена Кръстева взе и Би Би Ти Ирена Кръстева взе и Би Би Ти

dragostina dragostina Гласували 32 коментара преди почти 3 години 320

Медийната империя на близката до Ахмед Доган бивша началничка на Спортния тотализатор Ирена Кръстева се разраства. Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) разреши на нейната „Нова българска медийна група холдинг" ЕАД да стане собственик и на създа
Прочети целия материал

Още по темата:


Коментари

  1. :D :D :D :D :D :D :D (thumb up)

  2. Хмм това е стара новина.Още отпреди изборите.Защо мислите вече не дават предаването на Расате там. Иначе да няма да могат да я изхранят...ще се налага да яде други затворници :D Да се надяваме,че ще я набутат в затвора нея и всичките крадливи псета...само да не си останем пак с едната му пуста надежда :(

  3. подкрепям статията ти с положителен глас (thumb up) (thumb up)

  4. що не вземе....... някой да я помисли за грухтяща свиня и да я нацели

  5. Бойко,спиш!!!Спиш,Бойко,спиш!!!

  6. Не можеш да сбъркаш левите хора. Гледат по един и същи начин. Може би и миришат еднакво ?

  7. Да,Сирачка, жалко... :(

  8. Кой бе, рангелов ли? :D

  9. Кой е пък този Рангелов сега? :D

  10. Ако Бойко я нацели в зурлата,ще писнете,че не спазва законите и го раздава якобински!Хем ва боли,хем ва сърби... :D :D :D Марийо,и теб ща дам на грухтящата с вълци за ордьовър! :D :D :D :P

  11. И "новината" е още преди Евроизборите.Комай забравихте Кои бяха на власт тогава.То май и въобще си не спомняте за Прекрасната Тройна Коалиция...сиреч крадливата,политическа П.ТК. :P :D (thumb up)

  12. :D (thumb up) (beer) --- Забравят, а ? Като им се треснат на рамената отново ще се сетят

  13. :DНе ме давай де,Ninurtа,няма вече така да правя! :P :P :P

  14. Ще се сетят,но късно :(

  15. Дейба боклука турски скапан... айде Бойко дано започне да ги затваря те свине и помияри...

  16. Бойко не може,разбира се да я нацели,но може точно да подскаже кой и как да я уцели!Така,че да опръска достатъчно от "Прекрасната тройка"! Време му е да докаже,че приказката "Направи и от мозъка мускул",не се отнася и за него!

  17. Сирачка,за няма и 10 дни правителство,искате туй,що други не направиха 20 години.Имам чувството,че Борисов е от 3 години премиер,ако чета коментарите.Всеки уважаващ себе си наблюдател,дори и да е враг на ново правителство,чака поне 30 дни от началото му...Направи ли нещо Борисов-не било демократично,не направи ли Нещо тутакси-не си изпълнявал обещанията.ДА ВИ НАПОМНЯ-ПРАВИТЕЛСТВОТО Е НА 8/ОСЕМ/ДНИ!Не на 800,ако можете да броите. Станишев и Доган са МОЗЪЦИ,не че не сториха нищо...Напротив,оставиха ни куп лайна.

  18. Приказката тръгна от една "грухтяща свиня".И е нормално да създаде безпокойство,защото за всяка свиня дните са преброени,само тази разширява кочината си пред смаяните погледи на всички и дори се е окичила с герданче!Нищо лично към свинете! А иначе,страхотно нещастие е търпението,особено-българското!

  19. Тази я търпяХА.Отказът и от сделката за сградата на НАП е симптоматична.Видът и отвращава,политиката и дваж,но с думи се не преборва това зло,ни с декларации,та дори и със съд.Има си икономически лостове за това,дори ако съдът/няма да се учудя/ я оправдае.Политически гръб вече няма,следващата ревизия ще покаже...след месец. :D Мълчаливото действие е по-страшно от писъкът на клетвата. :D (thumb up)

  20. А така аз се уредих, сега Мария да му мисли ;) (thumb up) :D

  21. Това е само една част от нещата, които правят изританите. Тук махнаха, заради кабелен оператор, телевизия Скат. Заради това смених оператора с цифрова телевизия, има все пак решения..Но не така трябва, просто време е за разплата.

  22. Според мен трябва да се започне от Доган и така по редицата надолу и ревизия на фирмите свързани с него.

  23. (thumb up)Защо и добавиха и снимката тук на тази свиня?! :( Стресиращо е!

  24. Ами то как иначе да я публикувам? Ей сетих се. Трябваше да сложа на Пиги от кукленото шоу. Тя е по-симпатична. ;)

  25. :) (thumb up) е не се сърди, нямам нищо лично към теб, просто тази ме отвращава, хубав ден ти пожелавам! (thumb up) (coffee)

  26. И на теб! :)

  27. (thumb up) ;) (beer)

  28. Как пък не й дойдоха в повече?


Добави коментар



Времето от Termo.bg




Популярни снимки

  1. Zambiyski-park-luangva-luangwa
  2. Moite-patuvaniya-v-snimki-malta-gradovete-i-chast
  3. Nay-smeshnite-snimki-tozi-uikend-ot-playpork-magazine-27-05-2012
  4. Don-t-worry-be-happy-petuniite-mi
  5. Fitnes-i-zdrave-forsirani-povtoreniya-za-chista-muskulna-masa
  6. Don-t-worry-be-happy-za-rozovoto-maslo

Актуални теми

Още от нашите медии