Участието в играта за основните 20 000 бр. награди е обвързано с покупка на който и да е от следните промоционални продукти, предлагани от Организатора:
– целия асортимент на тунквани бисквити, с марките Мираж и Траяна, а именно: Мираж с плодов пълнеж ягода 240 гр., Мираж с плодов пълнеж малина 240 гр., Мираж с плодов пълнеж къпина 240 гр., Мираж с плодов пълнеж боровинка 240 гр., Мираж с плодов пълнеж смокиня 240 гр., Мираж Макси с плодов пълнеж ягода 336 гр.,Траяна 190 гр., Траяна Какао 190 гр., Траяна Портокал 190 гр., Траяна Ябълка и Канела 190 гр. и Траяна Макси 285 гр.
Участието в играта за допълнителните 1 000 бр. награди не е обвързано с покупка на който и да е от промоционални продукти, предлагани от Организатора.