Легализация на диплома за средно образование

10
Добави коментар
azreklamiram
azreklamiram

Легализация

Доверете ни се!

Ние ще Ви спестим много нерви и време в борбата с бюрокрацията и родните чиновници.

 

Що е легализация на документи?

 

Легализацията, която извършват фирмите за преводи и легализация е държавен печат от български министерства, който се поставя върху официален превод на лицензирана агенция. В някои случаи, когато документа няма да се използва в чужбина, легализация може да се извърши и без официален превод.

Легализацията се извършва в различни министерства и посолства, а за всеки документ процедурата често е различна. Различните министерства имат свои срокове за заверка. Ако министерството на здравеопазването заверява на мига документа, то министерството на образованието може да го задъжи седмица, понякога и повече. Външно министерство има три типа услуга – експресна, бърза и обикновена. За всяка заверка министерството има различна такса, като най-изгодно е да се завери документа за четири работни дни.

Легализират се и документи от чужбина , които да се използват в България. В този случай най-вероятно ще трябва тези документи да са с апостил от държавата, която ги е издала или да са заверени от посолството й в България.

За информация конкретно за Вашия случай, обадете се на нашите телефони. Бъдете готови точно да изпълните нашите препоръки, защото ние ще Ви спестим много нерви и време в борбата с бюрокрацията и родните чиновници.

 

Свържете се с нас – Контакти с Агенция Марчела – превод и легализация на документи