Чепинец вкара три гола, но загуби от Пирин (Разлог)

1
velsport24.com

Отборите на Пирин (Разлог) и Чепинец (Велинград) изиграха две контроли в рамките на 5 дни в БелицаВтора загуба в подготвителния период инкасира отборът на Чепинец. Велинградчани отстъпиха с 3-5 срещу Пирин (Разлог). Проверката се игра днес на стадиона в Белица, предаде репортер на velsport24.com. Съставът на Пирин, който прави дебютен сезон в професионалния футбол, поведе с 3-2 до почивката. На два пъти през първа част играчите на Чепинец изравняваха резултата срещу класния си съперник. Попаденията бяха дело на Кирил Михайлов и Емануил Методиев.След подновяването на играта селекцията на Иван Стойчев дръпна в резултата с гол от дузпа за 4-2, а велинградчани отвърнаха с голов изстрел отново на Кирил Михайлов за 4-3. В 71-та минута бе оформен крайният резултат 5-3 в полза на тима от „Б“ група.Само преди пет дни двата отбора отново бяха съперници на терена в Белица. Тогава Чепинец падна с 6-1. Първата официална изява на велинградчани в Югозападната „В“ група е на 3 март в Самоков. Там съставът, воден от треньорския дует Ваклинов – Мутафов ще има за противник Рилски спортист.Състав на Чепинец: Станислав Томов, Стоян Тодоров, Митко Димитров, Ивайло Соколов, Стефан Караманов, Николай Байраков, Емануил Методиев, Венцислав Алдев, Кирил Михайлов, Илия Иванов, Христо Сталев (Виктор Стойчев, Васил Содев, Димитър Андреев, Десислав Сатев, Петър Лейков, Красимир Шишеков).Георги БЕЛЕВ