dbasharanov
dbasharanov

| ПОСЛЕДНА ПРОМЯНА 22 март 2012 в 17:14240

Футболистите на Светкавица в синьо) и Ботев завършиха 0:0. Снимка: БГНЕС

Нападателят на Черно море Мирослав Манолов отбеляза най-бързия гол в историята на „А“ футболна група.

В двубоя в Монтана от отложения 16-и кръг той вкара още в 6-ата секунда и после постигна хеттрик, а срещата завърши 3:1 за варненци.

Манолов отне топката от Копаранов веднага след първия съдийски сигнал и с мигновен изстрел прати топката в мрежата на домакините.

В 7-ата минута Антон Личков от домакините бе изгонен за удар без топка от съдията Станислав Тодоров. Въпреки това в 30-ата минута Луис Едуардо изравни за Монтана.

В края на полувремето Манолов се разписа от дузпа за 2:1. Той оформи своя хеттрик за Черно море в 68-ата минута.

Мирослав Манолов реализира дузпа за нарушение на Дюлгеров срещу Атанасов. Домакините обаче оспориха действията на главния рефер.

Последният в „А“ група Светкавица завърши 0:0 у дома с Ботев (Враца). Домакините от Търговище бяха по-добрият отбор, но направиха много пропуски. Това беше едва третата точка за новака Светкавица през сезона.