Юношите на Хебър 2011 станаха областен първенец

1

Събота, 04 Май 2013 16:51
 ОФК Хебър 2011 (Пазарджик) – юноши старша възраст13-та поредна победа в областното първенство постигнаха юношите старша възраст на ОФК Хебър 2011. Пазарджиклии спечелиха с 2-4 визитата си на Чепинец (Велинград). Селекцията на Петър Ковачев предсрочно си осигури титлата в шампионата, след като натрупа стабилна преднина в първенството. Двубоят в курортния град започна отлично за състава на Хебър. Гостите откриха резултата в 11-та минута. Точен бе Йордан Филипов. В разстояние на две минути, между 24-та и 26-та, Димитър Арнаудов вкара нови две попадения за тима от Пазарджик. В 30-та минута велинградчани получиха правото да изпълнят наказателен удар. От бялата точка Мирослав Томанов вкара за 1-3. В 37-та Ангел Костандовски – Нани директно от ъглов удар върна още един гол за 2-3.  Юношите на Чепинец (в червено-синьо) остават твърдо втори в крайното класиранеИнтригата в мача угасна окончателно в 54-та минута. Вратарска грешка позволи на Милен Бараков да добави още едно попадение за пазарджиклии за крайното 2-4.Юношите старша възраст на Хебър 2011 продължават в следващата фаза на Държавното първенство. На 15 май в Ихтиман футболистите на Петър Ковачев ще имат за съперник представителя на Софийска област.Георги БЕЛЕВ