Футболист със свалени гащи подлуди Англия

1
mignews
mignews

Сериозната мъжественост на датския национал Никлас Хелениус се превърна в хит след мачовете за купата на лигата в Англия.

Съотборникът на Александър Тонев в “Астън Вила” бе събут от защитника на “Тотнъм” Ян Вертонген по време на мача във вторник вечерта. Лондончани спечелиха с 4:0 гостуването си. Вертонген свали шортите на датчанина в пеналта, но той успя да отправи удар.

Топката излезе в аут, но това позволи на съдията Джонатън Мос да не даде дузпа за домакините. Женската част от агитката на бирмингамци се впечатли от мъжествеността на Никлас, която се появи на бял свят, но опакована в бандаж.

Мъжката част пък се дивеше, че няма 11-метров. На същото мнение бе и наставникът на бирмингамци Пол Ламбърт. “Ако това не е дузпа, не знам какво е. Едва ли някой от вас се е опитал да отправи нормален удар със свалени гащи. Няма как да се получи”, заяви той след съкрушителната загуба от лондончани. Два гола вкара Джърмейн Дефоу, а по един път се разписаха Паулиньо и Чади.