Хичо и Дани Златков записаха равенство с Болуспор

1
Karadjov
Karadjov

Сн.: Gong.bg

Отборът на Болуспор, в който се състезават Николай Димитров – Хичо и Даниел Златков, записа равенство на собствен терен 1:1 срещу Аданаспор в мач от 10-я кръг на втора турска лига.Даниел Златков започна мача като титуляр и остана в игра до последния съдийски сигнал. Николай Димитров започна мача от резервната скамейка, но се появи на терена още в 37-та минута на двубоя.Гостите от Аданаспор откриха резултата още в 8-та минута, но в края на мача, в 80-та минута, Метоглу донесе точката за състава на Болуспор. По този начин тимът се нареди на 10-о място във временното класиране с 12 пункта, докато Аданаспор е на 12-а позиция с 11. Лидер във втората дивизия на Турция към момента е Ордуспор с 22 точки.