Този ден за мен е много специален! Казах специален, а не банален, пише във Фейсбук плеймейтката
Николета Лозанова и Валери са заедно и по-влюбени от всякога. Поне това лъха от романтичното послание на плеймейтката към съпруга й. НиЛо поздрави за Свети Валентин по най-милия начин половинката си, като му написа във Фейсбук прекрасни думи.
Съпругата на футболиста публикува и своя снимка, на която позира с щампована тениска с надпис „Обичам те, Валери“ (по-горе на снимката).
„Happy Valentine`s Day!!! Този ден за мен е много специален! Казах специален, а не банален! Банален е за онези, които никога не са обичали истински, а аз съвсем не съм от тях. От няколко години вече за мен 14-ти февруари е празник, който празнувам и на 5,7,23 – ноември, декември, април, май… всеки ден, защото съм ОБИЧАНА!“, написа Лозанова от рано сутринта в личния си профил.
И добави: „А този Св. Валентин го усещам още по-личен, тъй като след бурята винаги изгрява слънце, а дъгата, която се е появила над нас, е като палитрата от чувства, които изпитваме, по-силни от всякога – любов, страст, отдаденост, уважение, разбирателство, изпепеляваща нужда да сме заедно! Обичам те, Валери!“.