Децата на Чепинец с финални 10 гола във Велинград

14

Четвъртък, 01 Май 2014 18:51
 Играчите на Чепинец (в жълто-синьо) регистрираха 14-та победа в областното първенствоДвуцифрен успех в последното си домакинско изпитание през този сезон постигна детския тим на Чепинец. Велинградчани победиха с 10:1 гостите от Чико (Бяга). В последния шампионатен кръг Чепинец няма да играе. Селекцията на тандема Минчев – Караманов ще прибави служебна победа с 3:0 срещу отказалия се от участие тим на Свобода (Пещера).Головата сметка на домакините откри Тото Перчелиев в 3-та минута. Последваха 5 попадения на Съли Тахчиев. Основният реализатор на велинградчани се разписа в 8-та, 25-та, 29-та, 31-та и 39-та минута.В 50-та Мирослав Николов отбеляза почетно попадение за Чико, а малко преди гола тресна и гредата.Сред голмайсторите за Чепинец се записаха влезлите като резерви – Георги Грънчаров и близнаците Даниел и Мартин Кадьов. В 56-та минута Даниел бе точен за 7:1, а в 62-та отново той вкара за 9:1. Преди това Георги Грънчаров реализира попадение в 58-та. Последният гол в двубоя бе дело на Мартин Кадьов в 68-та.Пълни 70 минути в редиците на Чико пък изигра единственото момиче в областното първенство през този сезон – Михаела Арабаджиева. Съставът от Бяга е почти сигурен първенец в мъжката „А“ Областна група – Пазарджик. Участието на детския тим на клуба ще позволи на Чико да атакува място в Югозападната „В“ група.Георги БЕЛЕВ