Първа загуба на „Ботев” Враца :: Трибали – новини Враца/новини Монтана/новини Видин/Враца новини/Монтана новини/Видин новини

15
tribali.info

Лидерът в „Б” група „Ботев“ /Враца/ загуби от „Септември“ в Симитли с 0:1. През първото полувреме на двубоя от IV кръг двата отбора не успяха да си вкарат гол.Вратарят на гостите Юлиян Левашки бе на висота и не позволи отбелязване на попадение. Още с първата атака след почивката „Септември” откри резултата. Илиян Христов проби отдясно и по земята намери в малкия пеналт Методи Костов, който засече топката в мрежата. В 55-та мин. „ботевци” пропуснаха да изравнят, след като влезлият като резерва Кирил Атанасов получи удобна топка в наказателното поле, но вратарят Карадалиев отби силния му удар. До края на срещата гостите не успяха да се съвземат и заслужено регистрираха първото си поражение.

23-08-2014 г. 21:19 ч. | прочетено: 336, коментари: 0 |