Пирин (Разлог) загуби от Левски в контрола – ИНФОМРЕЖА – НОВИНИ ОТ ЮГОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ

20
Segmadis
Segmadis

Втородивизионният Пирин (Разлог) загуби 0:2 от Левски в контролна среща, играна на стадион „Георги Аспарухов“ в София.

Попаденията за „сините“ отбелязаха Антонио Аниете (49) и Валери Домовчийски (59).

През второто полувреме в игра за Левски се появи неврокопчанинът Димитър Макриев, който поддържа форма с тима.

Той дори успя да се разпише в 81-ата минута, но попадението му не бе зачетено заради засада.

Най-чистото положение за Пирин (Разлог) се откри в 70-ата минута пред освободения наскоро от благоевградския Пирин – Цветан Варсанов, който от няколко метра не успя да уцели рамката на вратата и прати топката в аут.

През първата част отлично възможност за гол пропиля ветеранът Йордан Юруков.

Гостите от Разлог имаха претенции за дузпа в 77-ата минута, когато след едно центриране отдясно, топката се удари в ръката на Борислав Стойчев, но реферът подмина ситуацията.

Състав Пирин (Разлог): Мартин Луков; Благой Родов, Димитър Руйчев, Мартин Сечков, Евгени Тунтев, Джайхан Зайданов, Атанас Спириев, Николай Димитров, Владимир Каптиев, Николай Хаджиниколов, Йордан Юруков /к/

резерви: Мирослав Бурдин; Георги Славков, Цветан Варсанов, Милен Лефтеров, Димитър Наков, Николай Раданов, Георги Калоянов, Атанас Георгиев

Старши треньор: Христо Джоджов