„Берое“ с равенство в първата контрола в Турция

1
starazagora
starazagora

Новини от Стара Загора: Футболният Берое започна с равенството серията си от контролни срещи на лагера в Турция. В първи двубой от проверките тимът на Петър Хубчев завърши 1:1 с Каспий (Актау). Попадението за „Берое“ отбеляза Елиаш в 55-ата минута на мача. Точен за тимът от Казахстан бе Владимир Вяткин в 24-ата минута на срещата. Следващият съперник на старозагорци в Турция е полският Гурник (Забже). Двубоят ще се играе на 1 февруари, неделя, от 17,00 часа.

Междувременно от клуба обявиха официално раздялата си с нападателя Венци Христов. 27-годишният футболист ще продължи кариерата си в хърватския Риека. Това е второто излизане на Христов в чужбина след като в началото на 2014-а бе даден под наем на украинския Металург (Донецк).