Миланов с асистенция за ЦСКА Москва при победа

1
ivaila
ivaila

Българският футболист Георги Миланов се представи блестящо в мача за своя ЦСКА Москва срещу Мордовия Серанск. Отборът от столицата разби съперника си с 4:0, а българският национал се разписа с асистенция. Халфът, който е бивш играч на Литекс асистира още в четвъртата минута на двубоя. Той подаде топката на Алан Дзагоев на изгодна позиция и руският национал нямаше как да пропусне. В двайстата минута беше изгонен футболист на опонента – Яковлев и тринадесет минути след това Роман Еременко направи 2:0.

След почивката ЦСКА Москва се забавляваха и дойде и трети гол отново на Еременко – в 64-ата минута. Три минути по-късно Миланов беше заменен от Страндберг и обра овациите на публиката. Четвъртия гол беше на Набабкин. Благодарение на тези точки московчани събраха 40 на втора позиция. Мордовия Саранск остава на десето място с 21 точки.