Децата на Чепинец с 16-и успех в първенството

3
velsport24.com

Петък, 10 Април 2015 18:57
 Благой Костандовски (в синьо) изпраща топката в наказателното поле на ОборищеДетският тим на Чепинец защити лидерското си място в първенството. Велинградчани се наложиха с 3:1 над Оборище (Панагюрище), записвайки 16-и успех от началото на сезона.Отборът, воден от треньорския тандем Минчев – Караманов, се оттегли с гол аванс на почивката. В 21-та минута за Чепинец се размина Тошко Пашомов.В началото на второто полувреме домакините стигнаха до две попадения. В 39-та минута Съли Тахчиев вкара за 2:0. Четири по-късно съотборникът му Тошко Пашомов реализира за 3:0. В 56-та Иван Узунов намали за Оборище, фиксирайки крайното 3:1.В 65-та минута арбитърът Васил Лукаев отстрани от игра вратарят на панагюрци Владислав Зубев. В следващия кръг (13 април) тимът на Чепинец ще прибави служебни 3 точки. По програма велинградчани трябваше да гостуват на Свобода (Пещера), но съперникът прекрати участието си в първенството през зимната пауза.Георги БЕЛЕВ