Уест Хям тресна Ливърпул (ВИДЕО)

2
vitoshanews
vitoshanews

Уест Хям победи Ливърпул с 2:0 в първия двубой за 2016 година в английската Висша лига. „Чуковете” си направиха новогодишен подарък и грабнаха трите точки с попадения на Микаил Антонио и Анди Керъл.

Тимът на Славен Билич започна отлично срещата на „Ъптън Парк” и откри резултата още в 10-ата минута, когато Енер Валенсия центрира, а Микаил Антонио с глава прониза Симон Миньоле.

„Мърсисайдци” имаха претенции за дузпа на два пъти, но те не бяха уважени от главния рефер. Веднъж при удар на Коутиньо играчите на Юрген Клоп искаха наказателен удар за игра с ръка, а през втората част при подобна ситуация претенциите пак бяха за същото.

Второто попадение за Уест Хям падна в 55-ата минута, когато Нобъл центрира, а Каръл надскочи Клайн и оформи крайния резултат.

С успеха „чуковете” излязоха на пета позиция във временното класиране с 32 точки, докато Ливърпул е на осмо място с 30.