Гладиаторска битка между ЦСКА и Царско село – бой, комоцио, фубтолист в Пирогов, сцепена уста!

1
391
slavchev
slavchev

ЦСКА победи с 1:0 Царско село в контролна среща, която се игра в комплекса. „Червените“ стигнаха до успех с попадение на Рубен Пинто в 20-ата минута, но не с това се запомни двубоя.

В 30-ата минута на терена стана страшно. Бранител на Царско село се сблъска с вратаря на ЦСКА Анатоли Господинов, който остана да лежи на терена със сцепена устна. Мигновено футболистите на Едуард Йорданеско скочиха и се заформи меле. Бързата намеса на треньорските щабове и резервните футболисти предотврати по-сериозно сбиване. Господинов пък бе откаран веднага в „Пирогов“ от помощник треньора на ЦСКА Кирил Динчев.

Срещата продължи 45 минути, тъй като двата тима се бяха разбрали така предварително.  В по-късен мач играчите на Едуард Йорданеску ще срещнат Хоризонт (Турново), като тази среща също ще бъде с продължителност от едно полувреме.

Събитията на терена в „Царско село“ бяха изгледани от изпълнителният директор на „червените“ Пламен Марков, Стойчо Стоилов и синът на Гриша Ганчев – Данаил.