Телевизор LED Star-Light 24DM3000, 24″ (60 см), HD Ready
Добави коментар
iliana.joana
iliana.joana
Начало » TV, Електроника & Gaming » Телевизори »
Image | Posted on 07.12.2016 by Промо оферти
Спецификации
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип LED
Тип телевизор Non Smart TV
Употреба като монитор Да
Гама 2016
АУДИО
Аудио система Стерео
Изходен звук (RMS) 2 x 3 W
ВИДЕО
Диагонал на екрана (см) 60 см
Качество на изображението High Definition
Яркост 200 cd/m²
Време за реакция 6.5
Аспект изображение 16:9
Нативен контраст 1000:1
Резолюция на екрана (пиксели) 1366 x 768
Главни характеристики на изображение De-Interlace
Picture enhancements
ТУНЕР/ПРИЕМАНЕ/ПРЕДАВАНЕ
Цифров тунер DVB-T/C
Видео формати Да
Вход антена Да
СПЕЦИАЛНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вграден мултимедиен плеър Да
КОНЕКТОРИ
Връзки Слот CI+
Коаксиален
PC вход (D-sub 15-пинов) 1
Вход USB 2.0 1
Входове компонент 1
Вход Scart (RGB) 1
Мини жак за слушалки 1
HDMI портове 1
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Консумирана мощност 40 W