Успешно премина четвъртото издание на дуатлон „Карловска пролет“

footura
footura

май 1, 2018

in Новини, Турнири

СК ,,Триатлет“ Баня, заедно с община Карлово организира турнир „Карловска пролет“ за четвърта поредна година. Спортният празник се проведе на 29.04.2018г. , като в него взеха участие спортни клуба по триатлон от цялата страна (Баня, Русе, Пазарджик, Асеновград, Стара Загора, Плевен и др.). В оспорвана надпревара се впуснаха над 90 участници от различни възрастови групи. Най-малкият състезател, дръзнал да опита предизвикателството, бе едва на 4 години.

В допълнение домакините предложиха и масов старт, където всеки можеше свободно да опита предизвикателната комбинация – бягане-колоездене-бягане. След състезанието бе проведено награждаване на победителите, като всеки от тях получи медал и предметни награди. Младите надежди на „Триатлет“ спечелиха 20 медала в различните възрастови групи и представиха клуба достойно. Благодарение на отличната работа на съдийския състав и множеството спонсори , състезанието премина в една приятна и спокойна атосфера. „ОРИОН“ – Матеев ; „Галакси“ 2003 ; Хотел Бялата къща ; „Байк-Сопот“ –Петър Кръстанов.

Сдружение „Фуутура“ и тази година бе сред партньорите и спонсорите на събитието.