ЦСКА загуби и в Дания след скандален гол – SportVox

1
152
sheri
sheri

Отборът на ЦСКА отпадна от Лига Европа след нова загуба от Копенхаген с 1-2. Този път поражението дойде на стадион „Паркен“.

Домакините поведоха в резултата в средата на първото полувреме след скандален гол от засада. Ндойе получи пас от Томсен в пеналта, а страничният рефер проспа положението, след което нападателят на датчаните вкара за 1-0.

В 56-ата минута Копенхаген реализира второ попадение чрез Ндойе, но този път засадата бе свирена. Секунди след това Ндойе се озова в чиста позиция и шутира много красиво по диагонала, но Черняускас изби в корнер.

В 58-ата минута Мауридеш изведе Евандро сам срещу Йоронен, бразилецът напредна и прати топката във вратата за 1:1.

Седем минути след това датчаните излязоха отново напред с попадение на Н`Дойе. Нападателят бе точен с глава след центриране от корнер.