Лаптоп ASUS N705UN-GC065 17.3″ Intel Core i5-8250U 1.60 GHz Linux Най-добри цени от Computermarket.bg
Добави коментар
router-bg
router-bg
Производител
ASUS
Тип на продукта
Лаптоп
Серия/Модел
N series
Процесор
Intel Core i5-8250U 1.60 GHz, 6 MB cache
Памет
8192MB 2133MHz
Технология на паметта
DDR4
Общ брой слотове за памет
2 slots, 1 slot free, up to 16GB
Твърд диск/флаш памет
1000GB 5.4krpm
Тип графична карта
Еxternal
Видеокарта
NVIDIA GeForce MX150
Видео памет
4096MB GDDR5
Екран диагонал
17,3“
Тип на екрана
Anti-Glare
Екран резолюция
1920×1080
Оптично устройство
LAN
10/100/1000 Mbps
Wi-Fi
802.11ac
Bluetooth
Bluetooth 4.1
USB портове
2 USB 2.0, 1 USB 3.0, 1 USB3.1 Type C (Gen 1)
Брой HDMI интерфейси
HDMI
Брой VGA интерфейси
Брой клетки в батерията
42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 65W AC Adapter
Цвят
Сив
Операционна система, софтуер
Linux
Гаранционен срок
24 месеца
Тегло
2 kg
Asus N705UN-GC065, Intel Core i5-8250U (up to 3.4GHz, 6MB), 17.3″ FullHD (1920×1080) LED Anti-Glare, 8192MB DDR4 2133MHz (1 slot free), HDD 1TB, NVIDIA GeForce MX150 4GB GDDR5, 802.11ac, BT 4.1, FPR, Linux