Ман Сити се измъчи срещу Хофенхайм,но победи,Юве с лесна победа срещу аутсайдер

1
123

Манчестър Сити стигна до труден успех с 2:1 над Хофенхайм в среща от Група УFФ на Шампионската лига.

Германците стартираха ударно, след като още в 44-ата секунда Ишак Белфодил откри резултата. Серхио Агуеро изравни в 8-ата минута. Футболистите на Пеп Гуардиола създадоха куп положения пред вратата на противника, но не успяваха да преодолеят Бауман.

Все пак в 87-ата Давид Силва се възползва от груба грешка на защитник на домакините и прати топката в мрежада, за да донесе първа победа за своя тим в групата.

Ювентус продължи силния старт на сезона, след като в мач от група „Н“ победи Йънг Бойс с 3:0. Герой на вечерта стана аржентинскиятнападател Пауло Дибала, който вкара и трите попадения. Ппортугалската мегазвезда Кристиано Роналдо изгледа срещата от трибуните, тъй като в предната среща с Валенсия бе изгонен.

Швейцарците завършиха мача в намален състава. В 79-ата минута Мохамед Али Камара получи втори жълт картон за невъздържана реакция и трябваше да напусне преждевременно терена.