Лудогорец с нова загуба в Лига Европа – SportVox

1
152

Отборът на Лудогорец допусна втора поредна загуба в група А на Лига Европа, след като падна с 0-1 при визитата си на Цюрих.

Първата по-сериозна опасност в мача дойде в 22-ата минута, в която Кололи стреля от фаул, но на сантиметри от десния стълб на Ренан.

В 25-ата вратарят на българския шампион изведе Брандао в чиста позиция, а нападателят подаде назад към Марселиньо, който от десетина метра шутира встрани от целта.

В 54-ата минута гостите организираха нова добра атака, при която Марселиньо се озова в чудесна стрелкова позиция, но ударът му не попадна в рамките на вратата.

В 84-ата минута Цюрих поведе в резултата, след като Виктор Класон се разписа с глава след чудесно центриране на Кололи.

След успеха швейцарците имат пълен актив от шест точки, а Лудогорец е с нула.