ЦСКА се справи с Витоша и продължава напред за Купата :: Скандал – всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят,…

2
166

Отборът на ЦСКА-София се класира за четвъртфиналите на Купата на България, след като победи Витоша у дома с 3:1 в мач от осминафиналната фаза на надпреварата.

На стадион „Българска армия“ Рубен Пинто даде преднина на „червените“ в 15-та минута, а след почивката Кирил Десподов и Али Соу подсигуриха успеха на домакините. В продължението на двубоя Михаил Милчев вкара почетното попадение за гостите от Бистрица.

За четвъртфиналите на турнира се класираха тимовете на Локомотив Пловдив и Струмска слава. Пловдивчани победиха Дунав като гост с 2:1, а Струмска слава надви Черноморец Балчик с 3:1 у дома. /БГНЕС