„Левски Лукойл“ с трета победа над „Балкан“ :: Скандал – всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят, анализи, шоу,…

1
171

„Левски Лукойл“ победи „Балкан“ Ботевград със 73:66 в среща от 20-ия кръг на Националната баскетболна лига. За „сините“ това е трети успех над този съперник от началото на сезона.

Тимът на Константин Папазов водеше през голяма част от мача, но все пак имаше няколо обрати, преди „Левски“ да вземе своето в последните минути в зала „Универсиада“.

За победителите над всички бе Калоян Иванов с „дабъл-дабъл“ – 22 точки и 10 борби, а 16 добави Патрик Рембърт. Най-резултатен за „Балкан“ стана Брандън Браун с 19 точки, 18 вкара Микейл Хопкинс.

Така „Левски Лукойл“ продължава да води в първенството с 18 победи и 2 загуби, а „Балкан“ е трети с 13 успеха и вече 7 поражения.