Левски унизен от АЕК, македонец вкара 4 гола – SportVox

1
168

Отборът на Левски отпадна безславно от Лига Европа, след като записа тежка загуба с 0-4 от АЕК Ларнака на стадион „Георги Аспарухов“. В първия мач българите паднаха с 0-3.

Срещата започна ужасно за „сините“, след като още в началото Хали Тиам се контузи и бе заменен от Илия Юруков. За капак, в седмата минута гостите получиха дузпа за нарушение на Райнов срещу Джану. Тричковски реализира от бялата точка за 1-0.

В 29-ата минута АЕК сложи точка на спора окончателно. Джану получи пас по десния фланг, центрира към Тричковски, който отбеляза от десетина метра за 2-0.

В 75-ата минута Акоран центрира от пряк свободен удар, Тричковски бе изпуснат от Райнов и с удар от движение преодоля Миятович за трети път.

Седем по-късно Акоран се справи с Горанов отляво, преодоля и Рейш и подаде към Тричковски, който засече топката във вратата за 4-0.