Етър не се даде и на Ботев Пловдив – SportVox

1
159

Отборите на Етър и Ботев Пловдив завършиха наравно 2-2 в среща от четвъртия кръг на Ефбет лига.

Гостите поведоха още в четвъртата минута, след като при едно меле Тайлон отклони топката към Тодор Неделев, който от 6-7 метра преодоля Иванов с техничен удар.

В средата на първата част Светослав Ковачев нанесе страхотен шут от дъгата на пеналта, но Аргилашки изби. В 38-ата минута Станоев центрира от корнер, Боджадж отклони кълбото към Дюлгеров, който се разписа отблизо за 1-1.

Минутка преди почивката „канарчетата“ върнаха аванса си. Филипов центрира от десния фланг към непокрития Перван, който засече с глава за 2-1.

В 52-ата минута Даниел Младенов оформи крайното 2-2, след като вкара фамозен гол с далечен изстрел.