ЦСКА победи „Поморие“ с 1:0 в контролна среща :: Скандал – всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят, анализи,…

1
183

ЦСКА победи втородивизионния „Поморие“ с 1:0 в контролна среща, играна в Стралджа. След дълго отсъствие сред титулярите се завърна Рубен Пинто, който бе изваден от състава заради проблеми с дисциплината.

В 7-ата минута Тони Уот пропусна да открие резултата, след като стреля встрани от вратата. Греъм Кери изпълни отлично пряк свободен удар в 25-ата минута, но вратарят на „Поморие“ спаси. Уот имаше възможност да се разпише с глава след центриране на Занев, но стражът на тима от Втора лига спаси.

Единственото попадение отбеляза влезлият като резерва Али Соу с глава в 67-ата минута след  центрира отляво на Брадли Мазику.

След паузата за националните отбори ЦСКА гостува на „Ботев“ в Пловдив в събота (14 септември) от 17:30 часа.

Състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато, 27. Асен Дончев, 11. Петър Занев (к), 24. Нуно Томаш, 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 14. Вив Соломон-Отабор, 3. Жеферсон, 8. Греъм Кери, 10. Евандро, 9. Тони Уот

Резерви: 12. Илия Шаламанов, 25. Раул Албентоса, 20. Тиаго Родригес, 16. Жанио Бикел, 4. Йоан Бауренски, 29. Христо Панчев, 2. Кристиян Атанасов, 22. Али Соу