"Левски" е на полуфинал в турнира за Купата на България

Футболният тим на "Левски" се класира за полуфинал в турнира за Купата на България!

"Сините" отстраниха "Лудогорец" в мач, игран на стадион "Георги Аспарухов".

Редовното време завърши 0:0 и се наложи дузпите да решат кой от двата тима ще продължи напред в надпреварата. Вратарят на "Левски" Милан Миятович спаси удар на Чибота от "Лудогорец", с което прати своя тим на полуфинал.

Двата тима започнаха нервно двубоя, а това пролича от официалните предупреждения на съдията Драгомир Драганов. Той показа два жълти картона за играчи на „Левски“ (Нуно Рейш и Янис Каргас) и един на футболиста на „Лудогорец“ Антон Недялков. Иначе сериозни положения и пред двете врати липсваха.

„Сините“ бяха по-настоятелни в началото на втората част, като Тиам и Ейолфсон изпуснаха с глава след центрирания в наказателното поле на гостите. Последваха минути, в които гостите от Разград се активизираха. Вандерсон изпусна да открие резултата, след като стреля в ръцете на Миятович, а...