Струмска слава излъга Чепинец с 2-1

1
velsport24.com

Четвъртък, 19 Април 2012 22:11
 Струмска слава (Радомир) пречупи с 2-1 Чепинец (Велинград) в мач от Югозападната трета дивизия. В 14-та минута домакините поведоха с 1-0 след автогол на вратаря Станислав Томов. При следващата атака Чепинец пропусна да върне гола чрез Христо Сталев.Мерникът на нападателя от Брацигово не изневери в 34-та минута. Сталев се разписа за 1-1. В последната минута Чепинец получи втори гол. Негов автор стана Тодор Зюмбулев. През втората част играта се водеше предимно в половината на Струмска слава, докато домакините разчитаха на контраатаки. Чисти положения пред вратата на противника изпуснаха Чавдар Димитров – Пилето, Александър Вучков и Илия Иванов. След мача от спортно-техническия щаб на Чепинец не спестиха критиките се към съдийството в срещата. Първоначално съдийската комисия обяви за главен рефер на двубоя Иван Бабанов от Сандански. В същото време мистериозно и без много шум за главен съдия в Радомир бе пратен Георги Иванов от Благоевград.Още утре от ръководството на Чепинец ще алармират за случая с официално писмо председателя на Зоналния съвет Валентин Чакъров.  Очаквайте развитие по темата!!!