Трети пореден успех за децата, Качаков с хеттрик

1
velsport24.com

Неделя, 21 Октомври 2012 14:35
 Детската формация на Чепинец продължава успешната си серия в областното първенство. Велинградският отбор постигна домакинска победа с 6-0 срещу гостите от Левски (Паталеница), която е трета поредна за възпитаниците на старши треньора Ангел Минчев.Още до почивката Чепинец дръпна в резултата с аванс от четири гола. Точни за тима от курорта бяха капитанът Мирослав Алендаров (5 мин.), Алекс Бекташев (20) и на два пъти Исуф Качаков (31, 32). През втората част домакините стигнаха до още две попадения. В 58-та минута фамозен гол заби Димитър Начев. Две по-късно Качаков се разписа за крайното 6-0, оформяйки своя хеттрик в срещата. В 68-та минута напречната греда пък попречи на Краси Кючуков от домакините също да запише името си сред голмайсторите.