Попето и Кубан не успяха да спрат победния рейд на ЦСКА – SportVox

1
sheri
sheri

Отборът на ЦСКА Москва записа пета поредна победа в руската Премиер лига, след като в последния съботен мач от 15-ия кръг се наложи с 3-1 като гост на Кубан. Като титуляр за домакините започна Ивелин Попов, който бе заменен в 70-ата минута.

„Армейците“ откриха резултата в 35-ата минута, след като Ахмед Муса се възползва от подаване на Алан Дзагоев. Малко преди почивката Йозбилис изравни след точно изпълнение от бялата точка.

Шест минути след началото на второто полувреме отново Муса даде аванс на гостите, а в 56-ата шведският национал Расмус Елм успокои ЦСКА, след като реализира след асистенция на Тошич.

След този успех момчетата на Леонид Слуцкий остават начело в класирането с 56 точки, увеличавайки аванса си пред Анжи на четири пункта, но тимът от Махачкала е с мач по-малко. Кубан е шести с 25 точки.