Безпомощен Чепинец падна от Витоша (Бистрица)

1
velsport24.com

Неделя, 10 Март 2013 23:07
 Съставът на Чепинец (в червено-синьо) претърпя загуба в първото си домакинство за 2013 година, 500 зрители уважиха двубояЧепинец (Велинград) не успя да спре победния ход на Витоша (Бистрица). Вторият в Югозападната „В” група спечели с 0-2 визитата си в курортния град и продължава да чака грешка на лидера Марек (Дупница), за да се качи на първото място. Столичани владееха инициативата през по-голямата част от срещата. Въпреки това срещата не изобилстваше от голови положения. В 26-та минута домакините от Чепинец допуснаха фрапантна грешка при изнасянето на топката и Христо Господинов реализира за 0-1. В 53-та минута Георги Недялков изскочи зад отбраната на домакините и с майсторски удар покачи резултата на 0-2.Градският стадион във Велинград бе домакин и на демонстративен мач по случай 35-годишния юбилей от полуфинала на Чепинец в турнира за КСА. Съперници в него бяха сборни формации на велинградския отбор и на ЦСКА, воден от Димитър Пенев.Георги БЕЛЕВ