Юношите се реваншираха срещу Барикади (Стрелча)

1
velsport24.com

Събота, 13 Април 2013 18:05
 Юношите на Чепинец (в червено-синьо) този път не допуснаха грешка срещу Барикади (в бяло-червено)Юношеската формация на Чепинец постигна първи успех като гост в областния шампионат за 2013-а. Възпитаниците на Митко Ваклинов преодоляха с 1-3 домакините от Барикади (Стрелча). По този начин велинградските футболисти се реваншираха за есенната си издънка срещу този съперник. Двубоят във Велинград тогава завърши при резултат 1-1.Мачът в Стрелча беше своебразен дуел за второто място в класирането. Съставът на Барикади поведе с 1-0 с гол от съблекалнята. Футболистите на Чепинец отговориха с попадение на Георги Касянов. Той се разписа в 7-та минута на мача.През втората част велинградчани извоюваха победата. В 68-та минута Илко Петаков се разписа за 1-2. В 75-та падна трети гол в мрежата на Барикади. Удар на Ангел Костандовски се отклони от противников състезател за 1-3.Георги БЕЛЕВ