Уелбек и Де Хеа измъкнаха Манчестър Юнайтед (видео)

Манчестър Юнайтед победи трудно Норич с 1:0 на „Кероу Род“, записвайки шеста поредна победа във всички състезания. Единственото попадение реализира Дани Уелбек в 57-ата минута, а шампионите изиграха много слаб мач, като особено през първото полувреме бяха надиграни от своя съперник и само добрите намеси на Давид де Хеа лишиха домакините от гол.

Мениджърът на „червените дяволи“ Дейвид Мойс бе направил пет промени в своя стартов състав в сравнение с тези, които победиха Хъл Сити на Боксинг дей. Големият отсъстващ беше Уейн Рууни, който изобщо не пътува с отбора. На негово място започна Хавиер Ернандес. Неманя Видич, Майкъл Карик, Райън Гигс и Шинджи Кагава също стартираха двубоя.

Ръсел Мартин, Райън Бенет и Уес Хулахан бяха титуляри за Норич.

В 16-ата минута Норич бе много близо до това да поведе, след като Ръсел Мартин бе изведен добре от Снодграс и стреля силно по диагонала, но Де Хеа изби, а след това Смолинг изчисти в корнер, изпреварвайки Хулахан. Малко...