Брацигово спря точковата серия на „горските”

1
velsport24.com

Понеделник, 14 Октомври 2013 09:59
 Първа загуба от създаването си инкасира селекцията на ФК „ПГГС Христо Ботев”. Юношеският тим от Велинград падна в изтеглен мач с 1-4 при визитата си на отбора на Брацигово. Така домакините прекъснаха серията от три срещи без загуба за тима от елитната професионалната гимназия по горско стопанство.„Горските” първи откриха резултата чрез Кирил Сидеров. Бившият вратар вкара в 11-та минута за своя тим. До почивката съставът на ПГГС, обаче допусна три попадения в своята мрежа. През втората част брациговци добавиха още един гол за крайното 4-1.„Победата в миналия кръг изглежда доста е главозамаяла някои от нашите играчи”, констатираха от спортно-техническия щаб на велинградчани.Тимът на ПГГС ще гони задължителни три точки при домакинството си на Стрелец (Стрелча). В момента „горските” юноши заемат шесто място във временното класиране.Борислав ЙОРДАНОВ