„Горските” изригнаха с 9-2 срещу Стрелец (Стрелча)

1
velsport24.com

Събота, 19 Октомври 2013 19:56
 Цветан Милчев (в синьо-зелен екип) реализира едно от попаденията за ПГГС „Христо Ботев“Рекордна победа с 9-2 в своята клубна история постигна юношеската формация на ПГГС „Христо Ботев”. Велинградчани доминираха на терена и разгромиха своя съперник Стрелец (Стрелча).С хеттрик в двубоя се отличи Людмил Кехайов, който вкара в противниковата мрежа в 12-та, 17-та и 50-та минути. Две попадения в 26-та и 52-та добави Асен Илиев. По веднъж за победителите се разписаха Иван Алексиев (28-та минута), Цветелин Тодоров (58-та), Цветан Милчев (63-та) и Кирил Сидеров (78-та). Двете попадения за Стрелец вкара Георги Георгиев в 23-та и 74-та минути.На срещата присъства и директорът на ПГГС „Христо Ботев” – Велинград инж. Стефан Шулев. Той остана доволен от изразителния успех за неговия тим и се ангажира да подсили агитката на велинградчани още за следващото домакинско изпитание. Първият отбор, който може да усети вкуса на колоритната публика на ПГГС „Христо Ботев” ще бъде Оборище I (Панагюрище). През идната седмица от фенклуба на тима започват сериозна подготовка за решителните мачове на „горските” до края на годината. „Скоро ще изненадаме нашите любимци със специална хореография”, заканиха се многозначително пред репортер на velsport24.com отговорни фактори от елитната горска гимназия.Борислав ЙОРДАНОВ