4 от 4 за децата на Чепинец след 8 гола в Батак

13
velsport24.com

Понеделник, 29 Септември 2014 19:16
 Децата на Чепинец продължават без загубена точка в шампионатаДетският тим на Чепинец продължава победната си серия в областното първенство. Велинградчани, предвождани от тандема Ангел Минчев – Стефан Караманов записаха четвърти пореден успех. Чепинец спечели с 8:0 визитата си на отбора на Батак.С шест гола блесна Съли Тахчиев, който още до почивката оформи своя хеттрик в двубоя. Останалите 2 попадение бяха дело на Благой Костандовски. Съли Тахчиев (вляво) добави 6 гола към сметката сиОбщо три тима имат пълен актив от точки в областното първенство – Чепинец, Чико и Левски (Ракитово). В събота (4 октомври) велинградската селекция ще приеме тима от Бяга в дербито на кръга.ДЕЦА (област Пазарджик) – IV кръгБатак – Чепинец (Велинград) 0:8Свобода (Пещера) – Тракиец (Главиница) 0:22Марица (Белово) – Бенковски (Пазарджик) 9:1Оборище (Панагюрище) – Балкан (Варвара) 2:1Брацигово – Левски (Ракитово) 0:1Чико (Бяга) – Локомотив (Септември) 6:0Георги БЕЛЕВ