Децата на Чепинец нямат спирка и срещу Локомотив

3
velsport24.com

Вторник, 07 Април 2015 15:41
 Чепинец (в синьо) дръпна с аванс от 7 точки в детското първенство15-и успех в детското първенство регистрира в изтеглен мач отборът на Чепинец. Велинградчани прибавиха 3 точки след победа с 6:1 срещу гостите от Локомотив (Септември).„Железничарите” удържаха нулевото равенство почти до края на първата част. В 34-та минута Съли Тахчиев откри за 1:0. С подновяването на второто полувреме реализаторът на Чепинец отново бе точен в 36-та за 2:0. Голаджията на велинградчани добави нови две попадения в 44-та и 55-та минута. Преди това Тошко Пашомов се отчете с дежурен гол в 51-та. Съставът на „Локомотив” стигна до почетен гол чрез Райчо Гаджев в 69-та. В 71-та Даниел Кадьов отбеляза за крайното 6:1.Чепинец е лидер в областното първенство с актив от 46 точки, следван от тимовете на Левски (Ракитово) и Балкан (Варвара), които имат по 39.Георги БЕЛЕВ