Локо Пловдив нанесе нова загуба на Септември – SportVox

1
121

Отборът на Локомотив Пловдив надигра с 3-1 Септември като гост на Националния стадион „Васил Левски“ в мач от деветия кръг на Първа лига.

Още в 8-ата минута домакините можеха да излязат напред в резултата, но Байду не успя да се разпише от близко разстояние.

В 18-ата Борис Галчеч подаде към Асен Чандъров, който изведе Байду очи в очи с вратаря на Локо и чернокожият футболист се разписа за 1-0.

Резултатът бе изравнен малко повече след половин час игра, когато Парвиз Умарбайев центрира от фаул и Анте Аралица засече с глава за 1-1.

В 53-ата минута гостите направиха пълен обрат. Шут на Илиев бе избит от вратаря на Септември, но Карагарен направи успешна добавка за 2-1.

В 64-ата минута Галчев отново центрира великолепно от фаул, след което последва удар с глава на Иван Стоянов, но топката се отби в напречната греда.

В 79-ата Карагарен центрира от корнер и Асен Георгиев бе точен с изстрел с глава за 3-1.

След успеха Локо има 16 точки и се намира на пето място, докато Септември допусна шеста поредна загуба и остава предпоследен с 4.