Бербатов и легендите на „Тотнъм“ откриха новия стадион на тима

1
144
SkandalMedia

Димитър Бербатов бележи във вратата на „Интер“ в мача между легендите на „Тотнъм“ и „нерадзурите“, с който беше открит новият стадион на „шпорите“.

Новият „Уайт Харт Лейн“, чийто строеж започна през 2016-та година, ще отвори официално врати на 3-ти април.

Над 50 хиляди зрители наблюдаваха двубоя на легендите в събота вечер, който завърши с победа за „Интер“ с 5:4.

Бербатов, който влезе като резерва през второто полувреме, се разписа с глава в 68-ата минута. В кариерата си българинът има 70 мача и 27 гола за „шпорите“.

„Стадионът е страхотен! От мига, в който стъпиш на терена ти се иска да си припомниш всяка секунда от годините, отдадени на отбора. Иска ти се да играеш и да се наслаждаваш на всички моменти и ние точно това направихме. Атмосферата беше шумна и много интензивна и занапред отборите, които гостуват тук ще усетят това, което пък ще помага на „Тотнъм“ в мачовете.“, каза след края на двубоя Димитър Бербатов.